Доставка

Сьогодні ми пропонуємо Вам такі способи доставки книжок:

Якщо Ви мешкаєте або проїздом у Львові, Ви можете забрати Ваше замовлення самостійно.  Для цього зателефонуйте за номером +38-0957544270, щоб узгодити деталі.  Цей спосіб також дає Вам змогу оплатити надані послуги безпосередньо під час отримання товару.
 
Доставка поштою: Ви отримаєте повідомлення з пошти про надходження посилки,  яку зможете забрати у Вашому поштовому відділенні. Звертаємо Вашу увагу, що  у випадку замовлення з післяплатою, пошта бере додаткову плату за поштовий переказ. Ця сума не врахована в ціні замовлення. 
 
Доставка за кордон: Ми здійснюємо доставку книжок за межі України.  Інформацію про можливі типи та ціни доставки книг(и) за кордон України буде узгоджено з Вами через кілька  днів після здійсненого замовлення, оскільки ціна залежить від ваги вибраних книг та країни доставки.


З 4.10.2020 можливий онлайн доступ до електронних версій деяких товарів. Доступ надається виключно на скриньку персональної корпоративної пошти на термін півроку або рік. Щоб одержати доступ - напишіть на info (at) chyslo.com.ua зі скриньки, на яку Ви хочете отримати доступ і отримайте інструкції по оплаті.