Серія "Університетська бібліотека"

Серія "Університетська бібліотека"

Відображати:
Сортування

В.М. Кадець, Курс функціонального аналізу та теорії міри
Ціна: 99.00 грн.

Підручник написано на основі курсів «Функціональний аналіз» і «Теорія міри», який читається автором з 1990 року на відділенні «Математика» механіко-математичного факультету Харківського національного університету, і містить усі основні розділи курсів: теорію міри й інтеграла Лебега, теорію нормованих просторів і елементи теорії операторів. Для студентів механіко-математичного факультету, також буде корисним студентам факультету прикладної математики та інформатики і фізичного факультету.

Г.П.Лопушанська, О.М.Бугрій, А.О.Лопушанський, Диференціальні рівняння та рівняння математичної фізики.
Ціна: 130.00 грн.

Викладено традиційні теми курсу звичайних диференціальних рівнянь та рівнянь математичної фізики за скороченою програмою. Наведено основні методи інтегрування звичайних диференціальних рівнянь першого порядку, нелінійних диференціальних рівнянь вищих порядків. Розглянуто  основи теорії лінійних диференціальних рівнянь та їхніх систем, основи теорії стійкості . Для рівнянь математичної фізики еліптичного, параболічного та гіперболічного типів розглянуто основні крайові задачі та подано методи їх розв'язування. Для студентів природничих і технічних спеціальностей  вищих навчальних закладів.

Ю.М. Березанський, Г.Ф. Ус, З.Г. Шефтель, Функціональний аналіз
Ціна: 150.00 грн.

Підручник написано на основі курсів «Функціональний аналіз» і «Теорія міри й інтеграла»,  «Узагальнені функції» в університетах Києва і Чернігова. Ві містить усі основні розділи курсів: теорію міри й інтеграла, теорію нормованих і гільбертових просторів, теорію лінійних операторів, теорію інтегральних рівнянь, елементи теорії узагальнених функцій. Теоретичний матеріал доповнює велика кількість прикладів і вправ    для самостійної роботи. Для студентів університетів, які навчаються за спеціальностями «математика»  і «прикладна математика»  та іншими технічними спеціальностями.  Підручник буде корсиним аспірантам і науковим працівникам.